Významní partneři

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

partneři

Staňte se i Vy naším partnerem!

 Jsme ryze česká, rodinná společnost s 25-ti letou tradicí. V současné době nabízíme široký sortiment výrobků, které nacházejí uplatnění v moderním způsobu výstavby bytových, občanských a průmyslových staveb. Budujeme kvalitní síť obchodních zastoupení, aplikačních firem, prodejců a konzultantů v ČR i v zahraničí. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001. 

firmy

Aplikační společnosti, stavební firmy

Kromě širokého sortimentu produktů nabízíme i nadstandardní služby, které přináší našim partnerům mnoho výhod ať už při získávání zakázek i jejich realizaci, ale také po celou dobu záruky. 

V rámci této spolupráce nabízíme:

  • Proškolení: Rádi Vaši společnost seznámíme s veškerým sortimentem, ale hlavně Vás a Vaše zaměstnance proškolíme. Teoreticky i prakticky přímo stavbě. Naši technici, mající mnohaleté zkušenosti, Vám budou vždy nápomocni.
  • Strojní vybavení: Disponujeme spičkovým strojním vybavením, které zajistí provedení každé Vaší zakázky kvalitně, efektivně a v co nejkratším čase. Více informací naleznete v sekci služby.
  • Servis: Jsme vždy rádi přímo u zakázky. To znamená, že naši technici Vám budou nápomocti při návrhu skladby podlahy, při obhajování u investora, ale také po celou dobu realizace až po předání díla investorovi.

projektanti

Projektanti

Uvědomujeme si, že správně navržený projekt je klíčový pro spokojenost uživatele. Usilujeme proto o co nejužší spolupráci s projektanty při tvorbě projektů jakékoliv podlahy.

V rámci této spolupráce projektantům nabízíme:

  • Spolupráci při zpracování projektu – náš specializovaný tým na základě Vašich podkladů zpracuje v co nejkratším čase návrh technického řešení podlahy či detailů dle Vašeho zadání.
  • Spolupráci při obhajobě řešení – jsme připraveni v kterékoli fázi projeku či jednání s investorem podpořit Vámi prezentované řešení formou akvizice přímo v podniku. Cílem bude seznámit podrobně zákazníka s navrhovaným řešením a v otevřené diskusi rozptýlit jeho případné pochybnosti.
  • Podíl na obchodním úspěchu – samozřejmostí je pro nás ocenit přínos každého, kdo se podílí na obchodním uplatnění materiálů MFC. Uvědomujeme si náročnost činnosti projektanta, která je často nedoceněna. U nás Vám vznikne nárok na odpovídající zprostředkovatelskou provizi z každého realizovaného případu. O bližších podmínkách Vás rádi budeme informovat osobně.