Česká zemědělská univerzita

Česká zemědělská univerzita

V České zemědělské univerzitě v Praze bylo realizováno terrazzo za použití matrice MFC Terrazzo CP. Realizátor Olexton s.r.o.

BD Pařížská

BD Pařížská

V bytovém domě na ulici Pařížská v Praze, bylo realizováno designové terrazzo za použití polymercementové matrice MFC Terrazzo CP. Realizátor: Olexton s.r.o.

Kanceláře Lidická

Kanceláře Lidická

V Brně na ulici Lidická byl dodán MFC Anhydrit 020 na 250m2 do rekonstruovaných kancelářských prostor.

Kompostárna JENA

Kompostárna JENA

Při rekonstrukci podlahy dílen v areálu kompostárny JENA byl použit MFC Final 410 na 500m2. Následně byl ošetřen impregnací MC-DUR 2095 M.

Nosislav

Nosislav

Na rekonstrukci budovy v Nosislavy byl dodán MFC Anhydrit 020 na 400m2.

RD Zbraslav

RD Zbraslav

Na rodinný dům jsme dodali 6m3 MFC Anhydrit 030 na elektrické podlahové vytápení.

Hala Ruzyně

Hala Ruzyně

V Praze v Ruzyni bylo dodáno dvěma aplikačními návěsy BREMAT 96 m3 Anhydritové směsi za jediný den! Na stavbě byl doplňován písek i pojivo a bylo tím zajištěno kontinuální lití v celé ploše!

Státní opera Praha

Státní opera Praha

Ve Státní opeře v Praze byla realizována terrazzová podlaha s naším speciálním pojivem MFC Terrazzo CP. Vzhled podlahy je dán dle starých dochovaných dokumentů a myslíme, že s úžasným výsledkem. Realizátor Omega99 s.r.o.

RD Ivančice

RD Ivančice

Na rodinný dům v Ivančicích byl dodán materiál MFC Anhydrit 020 v množství 10m3 na podlahové vytápění.

Pivovar Řevnice

Pivovar Řevnice

V pivovaru Řevnice byla realizována Terrazzová podlaha s naším speciálním pojivem MFC Terrazzo CP. Realizátor Omega99 s.r.o.

RD Novosedly

RD Novosedly

Na rodinný dům v Novosedlech byl dodán materiál MFC Anhydrit 020 na podlahové vytápění.

Umělecko-průmyslové Muzeum

Umělecko-průmyslové Muzeum

V Umělecko-průmyslovém Muzeu v Praze byla realizována Terrazzová podlaha, včetně umyvadel z materiálu MFC Terrazzo CP. Realizátor Omega99 s.r.o.

Rosum

Rosum

V meště Bratislava na Slovensku byla realizována v budově Rosum terrazzová podlaha s použítím našeho speciálního pojiva MFC Terrazzo CP. Realizátor Omega99 s.r.o.

Carollinum Praha

Carollinum Praha

V nově budované prodejně sítě Carollinum, kde prodávají luxusní hodinky, byla vytvořena podlaha i stěny z materiálu MFC Terrazzo CP, kdy bylo dosaženo úžasného vzhledu prodejny. Realizátor: Teraco lité s.r.o.

RD Havlíčkův Brod

RD Havlíčkův Brod

V rodinném domě v Havlíčkově Brodě byl materiál MFC Final 410 s 4% bílým pigmentem a impregnací MFC MC DUR 2095 M použit jako finální designová a bezespará podlaha. Celková plocha byla 100m2

Psychiatrická léčebna Brno

Psychiatrická léčebna Brno

Ve strojovně v psychiatrické léčebně Brno byl použit materiál MFC Level 320 k vyrovnání stávánící terazzové dlažby a následně byla podlaha ošetřena epoxidovým nátěrem MFC Ekopox 640.

Truhlárna Bursík

Truhlárna Bursík

V provozovně truhlárny Bursík u Znojma byl použit materiál MFC Final 410 s 4% probarvením zeleného pigmentu na rekonstrukci stavající již nevyhovující podlahy.

BD Miroslav

BD Miroslav

Na bytový dům v Miroslavy byl dodán materiál MFC Anhydrit 020 na cca 2500m2.

Baťův mrakodrap

Baťův mrakodrap

V budově Baťova mrakodrapu, kde nyní sídlí krajský úřad bylo aplikováno na cca 100m2 v tloušťce až 20mm jako vyrovnávka pod finální krytiny materiál MFC Final 420.

BD Čerešne

BD Čerešne

V bytovém domě Čerešne v Bratislavě bylo realizováno cca 300m2 materiálem MFC Micro Terrazzo s 4% černého pigmentu a také přírodní šedé bez pigmentace.

BD Sadová

BD Sadová

Na bytový dům v Brně na Sadové bylo dodáno 150m3 MFC Anhydritu 020 a 30m3 MFC Portland 020 aplikačními návěsy Transmix a Bremat.

Prysmian - Draka Kabely

Prysmian - Draka Kabely

Ve Velkém Meziříčí v hale společnosti Prysmian Group - Draka kabely byla realizována podlaha materály MFC. Kde byly do podlaha vsazeny kolejnice pro regálové zakladače, zalité materiálem MFC Final 420 a následně mezi nima byl aplikovám samonivelační finální potěr pro těžký provoz MFC Final 430 v průměrné tloušťce 15mm a ošetřen impregnací MFC MC DUR 2095  pro snadnou údržbu podlahy.

Národní Muzeum Praha

Národní Muzeum Praha

Materiálem MFC Terrazzo CP byly realizovány terrazzové podlahy v Národním Muzeu v Praze kde bylo celkem zhotoveno 2.000m2 nového terrazza + 700 m2 renovace stávající podlahy. Realizátor Teraco lité s.r.o.

Letiště Charlese de Gaulla v Paříži

Letiště Charlese de Gaulla v Paříži

Na Letiště Charlese de Gaulla v Paříži je dodáván materiál MFC Terrazzo CP White, kde je nyní realizována první etapa terraazzových podlah z celkových 7000m2!

Hotel Voroněž

Hotel Voroněž

Na nově budovaný hotel Voroněž v Brně bylo dodáno systémem Transmix a Bremat více než 200m3 materiálu MFC Anhydrit 020 a více než 50m3 cementového potěru MFC Portland 020.

Hotel Pec pod Sněžkou

Hotel Pec pod Sněžkou

Do hotelu v Peci pod Sněžkou byl dodávám MFC Anhydrit 020 aplikačním návěsem Bremat.

Karoseria a.s.

Karoseria a.s.

Na ulici Pražákova v Brně bylo aplikováno 100m3 MFC Anhydrit 020 v nové budově ve společnosti Karoseria a.s.

BD Jičín

BD Jičín

Bylo dodáno více než 230m3 materiálu MFC Anhydrit 020 na bytový dům v Jičíně aplikačními návěsy Traxmix a Bremat.

Werichova vila

Werichova vila

Materiál MFC Terrazzo CP byl použit pro vytvoření podlahy ve Werichově vile v Praze. Realizátor OMEGA99 s.r.o.

Škola UMPRUM

Škola UMPRUM

Na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze byl použit materiál MFC Terrazzo CP pro vytvoření litého Terrazza. Realizátor OMEGA99 s.r.o.

Imperial

Imperial

Materiál MFC Terrazzo CP byl použit v budově Imperial v Praze pro zhotovení designových podlah. Realizátor OMEGA99 s.r.o.

Terrazzo CP

Terrazzo CP

Ukázky použití produktu MFC Terrazzo CP. Realizátor Teraco lité s.r.o.

Havlíčkova Plaza

Havlíčkova Plaza

V budově Havlíčkova Plaza v Praze, byla realizována replika historycké terrazzové podlahy, pro kterou byl použit materiál MFC Terrazzo CP. Výměra 100m2. Realizátor Teraco lité s.r.o.

Cukrárna Šporkův palác

Cukrárna Šporkův palác

Luxusní terrazzová podlaha s prosvíceným křišťálem, byla realizována za pomocí materiálu MFC Terrazzo CP v cukrárně Šporkův palác v Praze. Výměra 100m2. Realizátor Teraco lité s.r.o.

Restaurace na Kolonádě

Restaurace na Kolonádě

V Restauraci na Kolonádě v Poděbradech byla realizována terrazzová podlaha za použití materiálu MFC Terrazzo CP a vyskládána mozaikou. Výměra 100m2. Realizátor Teraco lité s.r.o.

Společné prostory BD

Společné prostory BD

Materiálem MFC Terrazzo CP byly realizovány terrazzové podlahy ve společných prostorách bytového domu v Londýnské ulici v Praze s vloženou mozaikou. Výměra 150m2. Realizátor Teraco lité s.r.o.

IVG BLOX

IVG BLOX

V budově IVG BLOX v Praze byla realizována bílá terrazzová podlaha za použití materiálu MFC Terrazzo CP. Výměra 1500m2. Realizátor Teraco lité s.r.o.

Letiště Václava Havla

Letiště Václava Havla

V nově budovaném terminálu na Letišti Václava Havla byla realizována terrazzová podlaha za použití materiálu MFC Terrazzo CP. Výměra 500m2. Realizátor Teraco lité s.r.o.

Policejní prezidium

Policejní prezidium

V Policejmím prezidiu byla realizována terrazzová podlaha za použitý materiálu MFC Terrazzo CP a byly vytvořeny různé ornamenty. Výměra 100m2. Realizátor Teraco lité s.r.o.

Polyfunkční dům Lomnického

Polyfunkční dům Lomnického

V Polyfunkčním domě Lomnického v Praze byl použit materiál MFC Terrazzo CP pro vytvoření terrazové podlahy a byla realizována mramorová mozaika. Výměra 300 m2. Realizátor: Teraco lité s.r.o.

Nemocnice Mladá Boleslav

Nemocnice Mladá Boleslav

V nemocnici v Mladé Boleslavi byli bleskově vyrovnány podlahy! Byla odstraněna stará dlažba a následně byla použita rychleschnoucí samonivelační stěrka MFC Level 330 a po 24h od aplikace bylo možné pokládat finální kdytiny. Společnost MFC dodala také míchací zařízení ABS pro rychlejší aplikaci.

Sklad Praha

Sklad Praha

Ve skladu v Praze byl aplikován materiál MFC Final 410 v tloušťce 5mm, jako finální povrchová úprava průmyslové podlahy.

RD Pravlov

RD Pravlov

Do RD v Pravlově byl dodávám systémem Transmix materiál MFC Anhydrit 020 na podlahové vytápění.

RD Lanškroun

RD Lanškroun

Do rodinného domu v Lanškrouně byl dodávat systémem Transmix materiál MFC Anhydrit 020.

Restaurace CORSO

Restaurace CORSO

V restauraci CORSO v Plzni, byl použit materiál MFC Final 410 v šedé barvě s impregnací MC DUR 2095 M jako finální designová podlaha.

PENNY MARKET

PENNY MARKET

Ve spedičním skladu společnosti PENNY MARKET v Lipníku nad Bečnou byl aplikován jako finální povrchová úprava průmyslové podlahy materiál MFC Final 410 v množstnví 19 tun s impregnací MFC Ekopox 630.

Autosalon ŠKODA MICHL

Autosalon ŠKODA MICHL

V autosalonu ŠKODA MICHL Kuřim, byl při rekonstrukci podlahy použit materiál MFC Final 420 v množsví cca 8 tun, jako vyrovnávka pod dlažby.

Garáž Hradčany

Garáž Hradčany

Do garáže rodinného domu v Hradčanech byl aplikován materiál MFC Final 430 v šedé barvě.

Autosalon FORD Benešov

Autosalon FORD Benešov

V roce 2017 bylo aplikováno 40m3 materiálu MFC Anhydrit 020 dvěma návěsy BREMAT a TRANSMIX v Benešově u Prahy do nové prodejny vozů FORD.

Byt Sofie Bulgaria

Byt Sofie Bulgaria

V bytě v Bulharsku byla realizována podlaha materiálem MFC Final 410 s pigmentací 3% černé.

Micro Terrazzo v Bělorusku

Micro Terrazzo v Bělorusku

V Bělorusku se realizovala podlaha restaurace materiálem MFC Micro Terrazzo, kde byl kladen velký důraz na estetiku podniku.

Plocha 400m2

Nemocnice Znojmo

Nemocnice Znojmo

Při rekonstrukci operačních sálů v nemocnici Znojmo byl použit materiál MFC Level 320 pro opravu a vyrovnání podlah v tloušťkách od 3 mm až po 5 cm v jednom pracovním kroku. Byly splněny veškeré požadavky na rovinnost a pevnost podlah pro další instalace.

Plocha: 1000 m2

ZŠ Dubňany

ZŠ Dubňany

Na základní škole v obci Dubňany byl z důvodu nutnosti rychlé rekonstrukce podlah o prázdninách použit materiál MFC Final 420 v tloušťce 4 cm s kari sítí na dřevěném záklopu. Realizace byla provedena během 4 dnů a nášlapné krytiny mohly být pokládány po 7 dnech od aplikace materiálu MFC Final 420.

Plocha: 450m2

Skladová hala Velké Opatovice

Skladová hala Velké Opatovice

Pro rekonstrukci skladové haly ve Velkých Opatovicích byl použit materiál MFC Final 410 s epoxidovou impregnací MFC Ekopox 630.

Výrobní hala Bzenec

Výrobní hala Bzenec

Samonivelační průmyslový potěr MFC Final 410 byl použit jako finální povrchová úprava podkladových ploch v nově budované výrobní hale.

Investor tak navázal na již dřívější dobré zkušenosti s našimi výrobky ve stávající hale, kde byl stejný materiál aplikován před 5 lety.

Použitý materiál - MFC Final 410 blue

Výměra - 450 m2

Sazka (O2) Aréna

Sazka (O2) Aréna

Sportovní víceúčelová hala SAZKA ARENA Praha

Samonivelační vyrovnávací stěrka MFC Level 305 byla použita na vyrovnání ochozů haly, které se vyznačovaly nerovnostmi v rozsahu 1 - 80 mm.

Z důvodu časové tísně bylo nutné provést vyrovnání v jednom pracovním kroku, což vyžadovalo použití materiálu bez objemových změn.

MFC Level 305 v tomto nelehkém testu obstál na výbornou.

Použitý materiál - MFC Level 305

Celková spotřeba - 160 000 kg

Podzemní garáže Bratislava

Podzemní garáže Bratislava

Samonivelační potěr MFC Final 410 byl použit jako finální povrchová úprava garážových stání bytového domu. Vysoká kvalita materiálu a odolnost vůči valivému zatížení garantují dlouhodobou životnost povrchu s minimálními požadavky na údržbu.

Použitý materiál - MFC Final 410

Celková výměra - 12 000 m2

GU-WERK

GU-WERK

Z důvodu nevyhovující rovinnosti nové betonové podlahy se vsypem, byla celá plocha otrýskána a následně vyrovnána samonivelačním průmyslovým potěrem MFC Final 413. Tím byl bez problémů splněn požadavek investora na rovinnosti +-1mm pro vysokozdvižné regálové zakladače.

investor: GU-WERK, Nitra SK

Použítý výrobek - MFC Final 413

Celková výměra - 4300 m2

Draka Kabely

Draka Kabely

V roce 1998 a následně 2001 realizovala naše společnost celkem více jak 15 000 m2 podlahových ploch s povrchovou úpravou MFC Final 410 ve firmě Draka Kabely, s.r.o. ve Velkém Meziříčí.

Jednalo se o nové výrobní a skladové plochy jednoho z největších výrobců kabelů nadnárodní holdingové skupiny Draka Holding N.V..

I po více jak 17 letech náročného provozu poskytuje povrch MFC Final 410 bezproblémové užívání a téměř nestárnoucí vzhled. Dokazuje tak jedinečnou odolnost a životnost systémů na bázi polymer-cementových stěrek.

Termín realizace: 1998, 2001

Fotografie pořízeny v roce: 2015

Investor: Draka Kabely s.r.o., Velké Meziříčí

Použitý materiál: MFC Final 410

Výměra: 15 200 m2

Autoservis

Autoservis

Nátěr MFC Ekopox 640 byl použit pro úpravu stávajícího betonu v autoservisu, aby byl povrch nenasákavý a také omyvatelný.

Další reference