Česká zemědělská univerzita

Česká zemědělská univerzita

V České zemědělské univerzitě v Praze bylo realizováno terrazzo za použití matrice MFC Terrazzo CP. Realizátor Olexton s.r.o.

BD Pařížská

BD Pařížská

V bytovém domě na ulici Pařížská v Praze, bylo realizováno designové terrazzo za použití polymercementové matrice MFC Terrazzo CP. Realizátor: Olexton s.r.o.

Státní opera Praha

Státní opera Praha

Ve Státní opeře v Praze byla realizována terrazzová podlaha s naším speciálním pojivem MFC Terrazzo CP. Vzhled podlahy je dán dle starých dochovaných dokumentů a myslíme, že s úžasným výsledkem. Realizátor Omega99 s.r.o.

Pivovar Řevnice

Pivovar Řevnice

V pivovaru Řevnice byla realizována Terrazzová podlaha s naším speciálním pojivem MFC Terrazzo CP. Realizátor Omega99 s.r.o.

Umělecko-průmyslové Muzeum

Umělecko-průmyslové Muzeum

V Umělecko-průmyslovém Muzeu v Praze byla realizována Terrazzová podlaha, včetně umyvadel z materiálu MFC Terrazzo CP. Realizátor Omega99 s.r.o.

Rosum

Rosum

V meště Bratislava na Slovensku byla realizována v budově Rosum terrazzová podlaha s použítím našeho speciálního pojiva MFC Terrazzo CP. Realizátor Omega99 s.r.o.

Carollinum Praha

Carollinum Praha

V nově budované prodejně sítě Carollinum, kde prodávají luxusní hodinky, byla vytvořena podlaha i stěny z materiálu MFC Terrazzo CP, kdy bylo dosaženo úžasného vzhledu prodejny. Realizátor: Teraco lité s.r.o.

BD Čerešne

BD Čerešne

V bytovém domě Čerešne v Bratislavě bylo realizováno cca 300m2 materiálem MFC Micro Terrazzo s 4% černého pigmentu a také přírodní šedé bez pigmentace.

Národní Muzeum Praha

Národní Muzeum Praha

Materiálem MFC Terrazzo CP byly realizovány terrazzové podlahy v Národním Muzeu v Praze kde bylo celkem zhotoveno 2.000m2 nového terrazza + 700 m2 renovace stávající podlahy. Realizátor Teraco lité s.r.o.

Letiště Charlese de Gaulla v Paříži

Letiště Charlese de Gaulla v Paříži

Na Letiště Charlese de Gaulla v Paříži je dodáván materiál MFC Terrazzo CP White, kde je nyní realizována první etapa terraazzových podlah z celkových 7000m2!

Werichova vila

Werichova vila

Materiál MFC Terrazzo CP byl použit pro vytvoření podlahy ve Werichově vile v Praze. Realizátor OMEGA99 s.r.o.

Škola UMPRUM

Škola UMPRUM

Na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze byl použit materiál MFC Terrazzo CP pro vytvoření litého Terrazza. Realizátor OMEGA99 s.r.o.

Imperial

Imperial

Materiál MFC Terrazzo CP byl použit v budově Imperial v Praze pro zhotovení designových podlah. Realizátor OMEGA99 s.r.o.

Terrazzo CP

Terrazzo CP

Ukázky použití produktu MFC Terrazzo CP. Realizátor Teraco lité s.r.o.

Havlíčkova Plaza

Havlíčkova Plaza

V budově Havlíčkova Plaza v Praze, byla realizována replika historycké terrazzové podlahy, pro kterou byl použit materiál MFC Terrazzo CP. Výměra 100m2. Realizátor Teraco lité s.r.o.

Cukrárna Šporkův palác

Cukrárna Šporkův palác

Luxusní terrazzová podlaha s prosvíceným křišťálem, byla realizována za pomocí materiálu MFC Terrazzo CP v cukrárně Šporkův palác v Praze. Výměra 100m2. Realizátor Teraco lité s.r.o.

Restaurace na Kolonádě

Restaurace na Kolonádě

V Restauraci na Kolonádě v Poděbradech byla realizována terrazzová podlaha za použití materiálu MFC Terrazzo CP a vyskládána mozaikou. Výměra 100m2. Realizátor Teraco lité s.r.o.

Společné prostory BD

Společné prostory BD

Materiálem MFC Terrazzo CP byly realizovány terrazzové podlahy ve společných prostorách bytového domu v Londýnské ulici v Praze s vloženou mozaikou. Výměra 150m2. Realizátor Teraco lité s.r.o.

IVG BLOX

IVG BLOX

V budově IVG BLOX v Praze byla realizována bílá terrazzová podlaha za použití materiálu MFC Terrazzo CP. Výměra 1500m2. Realizátor Teraco lité s.r.o.

Letiště Václava Havla

Letiště Václava Havla

V nově budovaném terminálu na Letišti Václava Havla byla realizována terrazzová podlaha za použití materiálu MFC Terrazzo CP. Výměra 500m2. Realizátor Teraco lité s.r.o.

Policejní prezidium

Policejní prezidium

V Policejmím prezidiu byla realizována terrazzová podlaha za použitý materiálu MFC Terrazzo CP a byly vytvořeny různé ornamenty. Výměra 100m2. Realizátor Teraco lité s.r.o.

Polyfunkční dům Lomnického

Polyfunkční dům Lomnického

V Polyfunkčním domě Lomnického v Praze byl použit materiál MFC Terrazzo CP pro vytvoření terrazové podlahy a byla realizována mramorová mozaika. Výměra 300 m2. Realizátor: Teraco lité s.r.o.

Micro Terrazzo v Bělorusku

Micro Terrazzo v Bělorusku

V Bělorusku se realizovala podlaha restaurace materiálem MFC Micro Terrazzo, kde byl kladen velký důraz na estetiku podniku.

Plocha 400m2

Zdravotní středisko Kamechy

Zdravotní středisko Kamechy

Na stavbu zdravotního střediska v Brně na Kamechách bylo dodáno více než 80m3 materiálu MFC Anhydrit 020.

BD Kamechy

BD Kamechy

Na stavbu bytového domu v Brně na Kamechách bylo dodáno více jak 150m3 materiálu MFC Anhydrit 020.

Hotel Černá Hora

Hotel Černá Hora

Naše společnost zajistila dodávku Anhydritových potěrů na stavbu hotelu Černá Hora.

Celkem bylo dodáno cca 130 m3 čerstvých tekutých potěrů MFC Anhydrit 020. Dodávky byli realizovány za pomocí míchacího a dopravního zařízení TransMix.

BD Rybářská

BD Rybářská

Dodávali jsme technologií Transmix/Bremat litý Anyhdritový potěr na akci BD Rybářská.

Proběhla dodávka více jak 100 m3 MFC Anhydrit 020 .

RD Jundrov

RD Jundrov

Dodávali jsme litý potěr  MFC Anhydrit 020 na akci 35 RD Jundrov "Na Nivách". 

 

Jedná se o developerský projekt výstavby 35 rodinných domů v této atraktivní lokalitě.

Použitý materiál: MFC Anhydrit 020 

Designová podlaha ve firmě Antreg, Vyškov

Designová podlaha ve firmě Antreg, Vyškov

Společnost AAP Hranice s.r.o. realizovala v nové administrativní budově společnosti Antreg ve Vyškově 500 m2 broušených podlahových ploch z černého Micro Terrazza.

Tato technologie nabízí estetické a vysoce odolné řešení komerčních a administrativních ploch. Tři velikosti plniva a různá barevnost pojivové matrice nabízí nekonečné kreativní možnosti pro finální vzhled této podlahy.